Vše co jste chtěli vědět o síti verve2.net


?
Tohle je ALFA VERZE - to znamená, že aplikace je v testovacím modu a stále se vyvíjí její funkce. Základní funkce jsou již k dispozici, ale mohou obsahovat občas nějaké chyby. Průběžně na aplikaci pracujeme a budeme se snažit co nejdříve dát k dispozici betaverzi.

Je sociální síť zaměřená na koníčky, zájmy a vervu.

Pomocí verve2.net můžeš snadno vyhledat lidi se stejnými zájmy a koníčky jako máš ty sám. Po přihlášení ti verve2.net umožní komunikovat se zajímavými lidmi prostřednictvím chatu a diskuzních skupin. Profil na verve2.net lze také využít jako osobní prezentaci.

K čemu síť verve2.net slouží?

K vyhledávání lidí pomocí jejich zájmů, koníčků a povahových vlastností. (tato funkce je aktivní jen pro přihlášené uživatele)

V čem je verve2.net lepší než ostatní sítě?

- ve vyhledávaní lidí se stejnými zájmy a vlastnostmi
- neotravujeme vám život reklamou, na verve2.net nejsou reklamy a ani dlouhodobě reklamy neplánujeme
- verve2.net ti nabízí kromě standardní komunikace jako je chat a zprávy, vytvářet diskuzní skupiny na společná témata, hodnotit (kladně i záporně) příspěvky a komentáře jednotlivých uživatelů.
- verve2.net umožní komunikaci jen lidem kteří se navzájem označí jako zajímavý čímž se redukuje nevyžádaná komunikace
(nikdo nemusí řešit jestli je něčí přítel apod., sdružují se lide jen na základě zájmů, koníčků a povahových vlastností.)
- vytváření soukromých a uzavřených diskuzních skupin
- váš osobní profil na verve2.net se svým unikátním odkazem můžete používat i k prezentaci své vlastní osoby v rámci své profese, je to na Vás

Jak verve2.net najde lidi jako já?

Podle tvých tzv. "zápalů", které si musíš vložit do svého profilu.
Každý zápal charakterizuje určitou činnost, vlastnost nebo koníček jako např.:

kutilství fitness zahrádka zodpovědný víno astronovie snowboard squash apod...

Vice viz váš profil resp "upravit profil" (Síť ti nabídne již existující zápaly pokud je bude znát(viz našeptávač), pokud ne, napsáním se vytvoří nový.)

Proč název verve2.net?

vycházíme z anglického "verve to something" zkrátili jsme to na verve2 .... verve2friends, verve2squash, verve2net, verve2everything ....
svervou do svých zájmů a koníčů :)

Jak nejrychleji začít?

verve2.net si můžete prohlížet i bez registrace, ale více funkci se vám objeví po registraci. Registrovaní uživatelé mohou vyhledávat, hodnotit a komunikovat.
Pro registraci vám bude stačit vyplnit jen e-mail, heslo, jméno, příjmení, a rok narození.
Pak stačí jen doplnit vaše zápaly (nadšení koníčky) a můžete vyhledávat další zajímavé lidi.

Co ještě verve2.net nabízí?

Síť verve2.net ti umožní najít a kontaktovat zajímavé lidi, kteří jsou vyjímeční ve svých koníčcích a zájmech. Chceš-li najít lidi, kteří mají stejné zápaly, zájmy, vervu, nebo koníčky jako ty pak stačí jen zadat do vyhledávání zájmy charakterové vlastnosti a verve2.net ti je pomůže najít.

Síť verve2.net lze také využít jako místo pro prezentaci své vlastní osoby dalším lidem jak na profesionální úrovni tak amaterskou formou. Můžeš tak zdarma využít možnost kvalitně se prezentovat.

Je přece výborné poznat lidi z jiného města nebo země, kteří mají stejné zápaly a zájmy jako ty. Další kontakt pak už necháme na tobě.

Previous Next

 • Jakub Němec

  Zpěvák, kytarista, muzikant působící v Maspalomas na Las Palmas de Gran canara.

  31

  verve2.net používám k vyhledávaní dalších muzikantů a kontaktu s mými přátely.

  Hudbě věnuju veškerý svůj čas a snažím se na sobě pracovat, abych se někam posunul. Takže v mém případe vím, co je pro muzikanta nejdůležitější, a to neřesit co bude, ale hrát. Hrat a žít v tom co je, nesoustředit se na nesmysly kolem a moc velké přemyslení :). Hrát pořád už jen kvůli technice a praxi v prostředí s lidma. Bez muziky ani delší dobu nemůžu být.

  více na mém profilu
 • Kamil Bortel

  Horolezec světového formátu, který absolovoval mnoho náročných expedicí.

  13

  Horolezci a sportovci najdou do týmu lidi na stejné vlně díky stejným zájmům a zápalům.

  Horolezectví se věnuju na profesionální urovni, je však těšké najít ty správné lidi do týmu a na expedici. Tak například, když jsem v cizím městě a chci si zajít "zalozit" např. na umělou stěnu mrknu na verve2.net zadám vyhledat "horolezectví" vyberu město a prohlídnu si nalezené profily. Zajímavé lidi kontaktuju a vím co mám zhruba od nich očekávat. Čím více koníčku máme společných tím pohodovější to je :)

  více na mém profilu
 • Simona Danajová

  Topmodelka ze Slovenské Republiky, věnuje se modelingu profesionálně.

  22

  Modelky naleznou kontakty na fotografy, kteří mají práci koníčkem. Vše jen díky zápalům.

  Pokud chcete mít kvalitní fotogrfie musíte najít fotografy kteří jsou pro focení nadšení a berou ho i jako velkou vervu. Vše co děláte s tím správným zápalem je vždy lepší. Proto najít lidi nadšené pro svůj obor díky verve2nt už není takový problém. Čím více zápalů si ve svém profilu vyplníte tím lépe. Používám svůj profil také k profesionální prezentaci mé osoby u agentur. Dozví se tam o mě vše podstatné. Stačí jen poslat odkaz na www.verve2.net/simona-danajova a je to!

  více na mém profilu
 • Václav Žůrek

  Muzikant ze Severní moravy hraje hlavně na bicí a patří mezi špičkové hudebníky.

  14

  Muzikanti snadno najdou do kapely nové členy se stejnými zájmy, díky zápalům.

  Celý život mě fascinuje rocková muzika. Hraju od 14 let na bicí a vždy byl muj sen mít vlastní skupinu a živit se hudbou. Líbí se mi možnost najít lidi jen podle jejich koníčů! Našel jsem zde lidi, kteří mají kapelu, s mým žánrem a hledali kvalitního bubeníka. Hned po první schůzce jsme si padli do noty. Aby také né protože máme více společných zájmů o kterých jsem se dozvěděl v jejich profilech na verve2.net

  více na mém profilu

Další příběhy zajímavých osobností. Způsoby jak využít možnosti hledání lidí, zájmů, koníčků a vervy..

1 2 3 4 5

Tipy sítě verve2.net

Zaregistruj se - aby jsi mohl vyhledávat, diskutovat, a hodnotit další lidi a diskuze.

On-line chat označ člověka v profilu jako "zajímavý" a můžeš s ním chatovat a posílat si zprávy.

Vyplň si svojé zájmy(=zápaly) - najeď myší vpravo nahoru na tvé jméno a klikni upravit profil. Pak v sekci "Zápaly" napiš své zájmy, systém pokud ho zná ti napoví.

Vyplň si informace o sobě - více je lépe, čím více informaci o sobě dáš tím snáze najdeš někoho se stejnými zájmy.

Vyhledej lidi - klikni nahoře na vyhledat napiš jméno nebo zájmy a najdi lidi se stejnými koníčky.

Vytvoř si diskuzní skupinu - klikni na seznam skupin, vytvoř nebo se přidej ke skupině a bav se na společné téma ve skupině.

Sleduj aktivity - nastav sledovat v profilu lidi, kteří tě zajímají a budeš informován o tom co hodnotí a komentují.

Propoj si účet - nabízíme propojení s g+, twitter a facebook, usnadní ti to přihlašování. Stačí se jen přihlásit.