Suché Lazce

seznam VŠECH diskuzních skupin

Suché Lazce

Suché Lazce (Diskuzní skupina):

Informace o dění, novinkách a klepech, v obci Suché Lazce na Opavsku. Nejen pro občany Suchých Lazců, ale i pro lidi kteří mají naši vísku rádi. Registrovaní uživateé můžou komentovat a hodnotit příspěvky.

Pravidla (zabrazit/schovat)

Pravidla této diskuzní skupiny:

Vkládejte informace tak, aby každé vlákno(=téma, přízpěvek) bylo samostatně. To znamená, že když budu chtít vytvořit nějaké nové téma tak to dám jako "PŘIDAT NOVÝ PŘÍZPĚVEK" viz odkaz níže. Naopak pokud budu chtít reagovat na něčí přízpěvek potažmo i vlákno kliknu na "ODPOVĚDĚT" viz odkaz pod každým přízpěvkem potažmo komentářem. Samotné přízpěvky se pak dají ještě setřizovat kliknutím na "NEJNOVĚJŠÍ ODPOVĚDI" setřídí se podle posledních reakcí, nebo kliknutím na "NEJNOVĚJŠÍ TÉMATA V DISKUZI" setřídí se podle nejnovějších přízpěvků(=vláken). Pokud chcete vidět celou diskuzi. klikněte si u přízpěvku na "ZOBRAZIT CELOU KONVERZACI" a vpravo se vám zobrazí sloupec ve kterém budou všechny komentáře k danému tématu setřízene chronoloogicky tak jak šly po sobě.(ty jsou také dále setřídit buď jako strom(podle hierarchie vložení ve struktuře stromu) nebo Chronologicky(tak jak byly vloženy v závislosti na čase...))

 

Třídění příspěvků v diskuzi:

Setřídit podle: nejnovější témata v diskuzi | nejnovější odpovědi

?
Kliknutím na "Nejnovější odpovědi" se příspěvky zobrazí podle posledních vložených odpovědí. Naopak kliknutím na "Nejnovější témata" se příspěvky setřídí podle nejnovějších témat. Pokud chcete vidět celou diskuzi a jeji návaznosti klikněte na "zobrazit celou konverzaci" viz každý příspěvek.
stránkování
stránkování
Tipy sítě verve2.net

Zaregistruj se - aby jsi mohl vyhledávat, diskutovat, a hodnotit další lidi a diskuze.

On-line chat označ člověka v profilu jako "zajímavý" a můžeš s ním chatovat a posílat si zprávy.

Vyplň si svojé zájmy(=zápaly) - najeď myší vpravo nahoru na tvé jméno a klikni upravit profil. Pak v sekci "Zápaly" napiš své zájmy, systém pokud ho zná ti napoví.

Vyplň si informace o sobě - více je lépe, čím více informaci o sobě dáš tím snáze najdeš někoho se stejnými zájmy.

Vyhledej lidi - klikni nahoře na vyhledat napiš jméno nebo zájmy a najdi lidi se stejnými koníčky.

Vytvoř si diskuzní skupinu - klikni na seznam skupin, vytvoř nebo se přidej ke skupině a bav se na společné téma ve skupině.

Sleduj aktivity - nastav sledovat v profilu lidi, kteří tě zajímají a budeš informován o tom co hodnotí a komentují.

Propoj si účet - nabízíme propojení s g+, twitter a facebook, usnadní ti to přihlašování. Stačí se jen přihlásit.